Pijany kierowca chciał wrobić brata

0
1108

Do kontroli drogowej został zatrzymany przez pograniczników 52 letni kierowca volkswagena, który znajdował się pod działaniem alkoholu. Kiedy ci przekazali sprawę policjantom okazało się, że kierowca ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie, posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami i na dodatek próbował oszukać funkcjonariuszy podając dane kogoś innego.

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie gminy Horodło funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli drogowej nietrzeźwego kierującego. Kiedy przyjechali na miejsce od 52 letniego kierującego volkswagenem wyraźnie wyczuli woń alkoholu. Po zbadaniu stanu jego trzeźwości okazało się, że ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Poza tym mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2022 roku wydany przez Sąd Rejonowy w Hrubieszowie. Kiedy policjanci poprosili go o jego dane osobowe, próbował wprowadzić ich w błąd podając imię i nazwisko swojego brata.

Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się także, że pojazd którym kierował 52-latek jest niedopuszczony do ruchu. Policjanci zatrzymali kierującego. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę na zakazie i „ na podwójnym gazie” oraz za podanie niewłaściwych danych osobowych.

źródło: KPP Hrubieszów

Poprzedni artykułKolejny rekordowy rok w “Stylowym”! Co najchętniej oglądano?
Następny artykułW Wigilię wyruszył pierwszy pociąg szerokotorowy z chińskiego Xi’an do stacji Sławków LHS
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments