Lekceważące postępowanie 27-letniego kierowcy BMW

9
4087

27-letni kierujący BMW lekceważąc znak ustąp pierwszeństwa przejazdu wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z kierującym pojazdem marki Renault. Po zdarzeniu trzy osoby trafiły do szpitala – kierujący oraz pasażerowie BMW. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.

W Nowy Rok ok. godziny 5.00 dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Sikorskiego. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni mieszkaniec gm. Sitno siedzący za kierownicą pojazdu m. BMW jadąc ul. Sikorskiego wjechał na skrzyżowanie o ruchu okrężnym, po którym w tym czasie poruszał się 51-letni mieszkaniec Zamościa kierujący pojazdem marki Renault. Nieprzemyślany manewr 27-latka i zlekceważenie znaku drogowego mówiącego o konieczności ustąpienia pierwszeństwa doprowadził do zderzenia samochodów. Po tym pojazd m. Renault uderzył w kilka ustawionych w okolicach ronda znaków drogowych.

Po zderzeniu samochodów załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła kierującego BMW i dwoje podróżujących z nim pasażerów. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w autach uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę na drodze. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do znaków drogowych mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach. Pamiętając o tym każdy kierowca powinien postępować z rozwagą i rozsądkiem, tak aby każdy uczestnik ruchu mógł bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

D.K-B

Źródło: KMP Zamość

68 161061 Lekceważące postępowanie 27-letniego kierowcy BMW

 

Poprzedni artykułRuszył II etap sprzedaży osiedla mieszkaniowego
Następny artykułTo ostatni moment, by zagłosować na Zamość. I etap plebiscytu “Świetlna Stolica Polski” dobiega końca.
Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Siupny

RENAULT też się pisze drukowanymi. Proszę nie mobbingować i wywyższać innych marek.

haha
Reply to  Siupny

BMW to skrót (Bayerische Motoren Werke), dlatego zapisuje się go dużymi literami. A nazwa marki Renault jest na cześć jej twórców /Spółka Renault została oficjalnie założona 25 lutego 1899 r. jako Société Renault Frères (Spółka Bracia Renault) przez Louisa, Marcela oraz Fernanda Renault/.

Anonimowo

Bandyci z Bolidów Małego Wieśniaka nie kierowcy!!!To stan umysłu.Takich jak on z zamiarem rejestracji Bolida powinni od ręki kierować na badanie psychotechniczne.

anonim
Reply to  Anonimowo

Chłopak kupił to miesiąc temu, pod maską 1.6 , jakby jechał pojazd innej marki to co? Głupie gadanie

koko
Reply to  Anonimowo

a co? masz ból dupy ze ktos ma lepsze auto od ciebie? akurat BMW czy to 1/3/5/7 jakikolwiek inny model to świetne autka fakt ze jest ich mnóstwo u nas w Lubelskim a to dlatego ze to dobry wóz jest po prostu a nie jakieś FWD !
RWD robi robote mozna sobie polatac bokiem po rondach i nie tylko a pałowanie golfa na recznym to nie drift XDD

wiec sklej tam pizde i wsiadaj do jarisa.

DIX

Wieś się bawi

makaron

Na te kurniki typu scenic czy espace powinna byc wymagana kategoria C

KOLO

Kierowce marki BMW znam osobiście i nie jest on jakimś wariatem , lecz miłym i spokojnym mężczyzną i z tego co mi wiadomo to kierujący samochodem marki RENULT po tym jak zauważył że BMW włącza się do ruchu gwałtownie przyspieszył a 27-latek nie do końca mu wymusił , moim zdaniem wina leży gdzieś po środku i to nie marka pojazdu świadczy o tym jaki jest jego kierowca!

Wikipedia

BMW to skrót (Bayerische Motoren Werke), dlatego zapisuje się go dużymi literami. A nazwa marki Renault jest na cześć jej twórców /Spółka Renault została oficjalnie założona 25 lutego 1899 r. jako Société Renault Frères (Spółka Bracia Renault) przez Louisa, Marcela oraz Fernanda Renault/.