IV edycja Turnieju Języka Angielskiego dla Najmłodszych rozstrzygnięta! [ZDJĘCIA]

0
302
Fot. Anna Sokalska-Wosiek

Mnóstwo radości, wspaniała zabawa oraz upominki czekały na uczestników turnieju językowego „Where is Santa?”, który odbył się 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu.

W konkursie uczestniczyły 5-osobowe drużyny
z dwunastu zamojskich przedszkoli. Zmagania najmłodszych obserwowali: Pani Teresa Sołowiej  – Przewodnicząca Zarządu Osiedla „Promyk”, Pani Alicja Dubel – Dyrektor „Siódemki”, nauczyciele wychowawcy z zaproszonych przedszkoli. Podczas turnieju rozegrano 5 konkurencji.

Dzieci miały możliwość uzyskania 5 punktów w każdej z nich. Zadania nie były łatwe. Należało przygotować zdrową sałatkę dla św. Mikołaja z papierowych  owoców, przyporządkować zwierzęta do odpowiednich pomieszczeń na planie mieszkania Mikołaja, ułożyć w odpowiedniej kolejności zestaw zadań dla Mikołaja na urlopie, wykazać się zręcznością celnie rzucając piłeczką do pojemnika, rozwiązać świąteczne sudoku. Drużyny świetnie  radziły sobie w poszczególnych konkurencjach i pokazały, że język obcy wcale im obcy nie jest. Wszystkie te zmagania zostały docenione przez wyczekiwanego Mikołaja, który przybył z workiem pełnym cukierków i nagród. Gość był zdumiony umiejętnościami przedszkolaków i chętnie spędził z nimi czas na wspólnej zabawie.  Turniej prowadzili pomocnicy Mikołaja, elfy : p. Marlena Szczepanek, p. Magdalena Czajka oraz
p. Iwona Gębacka. Przedstawiamy zwycięzców turnieju:

I miejsce – Przedszkole Słoneczko w Zamościu
II miejsce – Przedszkole Miejskie nr 8 w Zamościu
III miejsce – Przedszkole For Kids w Zamościu

materiał nadesłany

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments