87-letni rowerzysta wyjechał pod fiata

0
744
Fot. KMP Zamość

87-letni rowerzysta wyjeżdżając z terenu posesji wjechał wprost pod jadącego ul. Zamojską osobowego fiata. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala. 87-latek oraz 55-letnia kierująca fiatem byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.

Policjanci z zamojskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj ok. godziny 16:30 na ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie. Jak wstępnie ustalili mundurowi, rowerzysta 87-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna, wyjechał z terenu posesji i nie upewniając się, czy może bezpiecznie włączyć się do ruchu, wjechał na jezdnię wprost pod jadący od strony Zamościa samochód marki Fiat. Kierująca fiatem 55-letnia mieszkanka gm. Szczebrzeszyn próbowała ominąć rowerzystę hamując i skręcając w lewo, jednak nie zdołała uniknąć zderzenia.

Z obrażeniami ciała 87-latek karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że rowerzysta oraz kierująca osobówką byli trzeźwi.

W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe ruch na ul. Zamojskiej był zablokowany. Dla podróżujących tamtędy kierowców policjanci zorganizowali objazdy.

źródło: KMP Zamość

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments