Zamojska Gala Wolontariatu [ZDJĘCIA]

0
418
Fot. nadesłane

Zamojska Gala Wolontariatu w tym roku pod hasłem „Młodzi biało – czerwonej”, odbyła się 11 grudnia w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak”. To doroczne, 10 już święto, jest zawsze doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim wolontariuszom i koordynatorom wolontariatu za chęć działania, tworzenia i zmieniania na lepszy otaczający świat. Obecni na Gali wolontariusze, przedstawiciele 24 klubów działających w strukturach Zamojskiego Centrum Wolontariatu, są żywym dowodem na to, że pomoc niesiona z pasją i zaangażowaniem daje radość i satysfakcję.

Najaktywniejsi ochotnicy otrzymali – tradycyjnie już – dyplomy i upominki od Prezydenta Miasta, a koordynatorzy i Kluby od Zamojskiego Centrum Wolontariatu.

Gośćmi na Gali byli: zastępca Prezydenta Miasta Pani Małgorzata Bzówka, dyrektor Wydziału Edukacji Pani Agnieszka Kowal, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Pan Krzysztof Rusztyn, dyrektor MCPR Pani Halina Rycyk, dyrektor Książnicy Zamojskiej Pan Piotr Bartnik, dyrektorzy szkół, burs i przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Podczas Gali zostały także wyróżnione szkoły i placówki wychowawcze, które brały udział w projekcie „Lot orłów: wolontariat, aktywność, tożsamość” finansowanym przez FIO NIW. Wszyscy uczestnicy uroczystości otrzymali projektową publikację – „Kodeks flagowy”, a placówki  – elegancko zapakowane Flagi Polski z  listem gratulacyjnym od Premiera.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments