32-letni pasażer Audi nie żyje.

1
4780

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj w nocy m. Okrągłe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-latek w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem marki Audi, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. 3 osoby podróżujące autem trafiło do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 32-letni pasażer. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie kierowcy.

Do wypadku doszło dzisiejszej nocy przed godz. 23:00 w miejscowości Okrągłe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-latek kierujący samochodem marki Audi na łuku drogi w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Razem z nim autem podróżowało dwóch pasażerów. Wszyscy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że 35-letni kierowca z Biłgoraja miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Niestety dzisiaj rano w wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 32-letni pasażer, również mieszkaniec Biłgoraja.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu.  Pamiętajmy również o zachowaniu trzeźwości za kierownicą. Nawet najmniejsza ilość alkoholu powoduje obniżenie koncentracji i opóźnia czas reakcji kierującego. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

K.K.

Źródło: KMP Biłgoraj

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbychu

dziwny ten artykuł: zamiast tego co powyżej winno być:
35 – latek wsiadając po pijanemu do auta popełnia pierwsze przestępstwo, zabijając człowieka drugie… w konsekwencji od jutra po wytrzeźwieniu rozpoczyna odbywanie kary 30 lat więzienia o chlebie i wodzie….
do czego tu “niezawisły” sąd potrzebny?? co tu wyjaśniać?? póty będą tak wyjaśniać póki pijaki będą jeździć