Tragiczny wypadek kierowcy Volkswagena

0
7048
GAIA

Policjanci z Zamościa ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj w m. Czarnystok. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 30-letni kierujący Volkswagenem stracił panowanie nad samochodem i doprowadził do jego dachowania. Nieprzytomny 30-latek trafił do szpitala, gdzie pomimo reanimacji zmarł. Do szpitala została przewieziona również 22-letnia pasażerka osobówki.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godziny 16:30 w miejscowości Czarnystok, gm. Radecznica. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu wypadku policjanci 30-latek siedzący za kierownicą Volkswagena poruszał się od strony m. Lipowiec w kierunku m. Czarnystok, nagle stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania samochodu. Razem z kierującym Volkswagenem podróżowała 22-letnia mieszkanka gm. Zwierzyniec.

Przybyła na miejsce wypadku załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła nieprzytomnego 30-latka oraz pasażerkę osobówki. Niestety pomimo reanimacji w wyniku odniesionych obrażeń 30-latek zmarł w szpitalu. Jak się okazało mężczyzna posiadał wydany przez sąd czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność.

D.K-B.

Źródło: KMP Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments