Kierowca auta leżał obok pojazdu i posiadał obrażenia ciała.

0
4060
- reklama-

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w m. Husynne. Jak wynika z ustaleń policjantów, 30-letni kierowca scanii prawdopodobnie wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Husynne. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że samochód ciężarowy wraz z naczepą wjechał do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali na miejsce. Kierowca auta leżał obok pojazdu i posiadał obrażenia ciała.

Jak ustalono na miejscu zdarzenia jadący przed poszkodowanym inny kierowca ciężarówki usłyszał drogą radiową jak jadący za nim kierowca wzywa pomocy. Mężczyzna niezwłocznie zawrócił pojazd i bez wahania pomógł kierowcy scanii wzywając także na miejsce służby ratunkowe. Poszkodowany 30-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał niezbędną pomoc medyczną.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca auta prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i przypominają o zachowaniu rozsądku na drodze. Zmienne warunki atmosferyczne, szybko zapadający zmierzch są powodem dużej ilości zdarzeń. Dlatego zachowajmy ostrożność i odpowiedzialność na drodze.

E.K.

KMP Źródło Hrubieszów

68 159763 Kierowca auta leżał obok pojazdu i posiadał obrażenia ciała. 68 159762 Kierowca auta leżał obok pojazdu i posiadał obrażenia ciała.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments