Świąteczny koncert charytatywny w Galerii Twierdza na rzecz PSONI

0
276

W sobotę, 14 grudnia 2019 r. w Galerii Twierdza Zamość odbędzie się Koncert Charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont budynku Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.                                        

Po raz pierwszy znani zamościanie usiądą i wspólnie będą malowali bombki a aktorzy Teatru Narodowego, Dramatycznego i seriali min. Beata Ścibakówna, Waldemar Barwiński, Jakub Dmochowski, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i inni przekażą bombki z autografami na licytację, która będzie prowadzona podczas koncertu. 

Organizatorzy koncertu zapraszają wszystkich do Galerii Twierdza Zamość, gdzie odbędą się warsztaty, koncerty, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, pokaz akrobatyki, gry i zabawy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji oraz wystąpi Zespół SOLARiS. Dzięki uczestnictwu, dobrej  zabawie i udziale w licytacji podczas koncertu charytatywnego wszyscy możemy w tym pięknym czasie zbliżających się świat Bożego Narodzenia zrobić coś ważnego i pięknego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej dzieląc się swoim dobrem z innymi.

Wydarzenie startuje o godz. 1200

b1 koncert tz Świąteczny koncert charytatywny w Galerii Twierdza na rzecz PSONI

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments