Podpalacz w rękach policji

0
834
GAIA

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Werbkowice, który dwukrotnie podpalił bele słomy znajdujące się na polu sąsiada. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy z pożarów miał miejsce w minioną niedzielę. Policjanci zostali poinformowani, że w miejscowości Terebiń pali się sterta słomy. Na miejscu zastali strażaków prowadzących akcję gaśniczą. Jak ustalono najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Nazajutrz znowu zgłoszono, że na tym samym polu po raz kolejny podpalono słomę.

Jak ustalono mieszkający po sąsiedzku 30 latek dwukrotnie podpalił stojące na polu bele. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy i miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Hrubieszów

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments