Z 4 promilami i bez uprawnień wsiadł za kółko

0
456
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

Policjanci zatrzymali 48-letniego kierowcę daewoo, który jechał autem bez uprawnień mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Jego ujęcie było możliwe dzięki kierowcy z Chełma, który jadąc za nim zauważył, że poprzedzający go pojazd jedzie całą szerokością jezdni. Zajechał więc kierującemu drogę, zabrał kluczyki nie dopuszczając do dalszej jazdy. Teraz 48-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów odpowie przed sądem.

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 48-letniego kierującego daewoo, który jechał samochodem mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Jego ujęcie było możliwe dzięki kierowcy z Chełma, który widząc jadące przed nim wężykiem auto podejrzewał, że za kierownicą może siedzieć osoba nietrzeźwa.

Czujny kierowca zajechał mu drogę, wyjął kluczyki ze stacyjki i oczekiwał na przybycie policjantów. Jak się okazało podejrzenia chełmianina potwierdziły się. Kiedy mundurowi zbadali stan trzeźwości 48-letniego kierowcy daewoo okazało się, że ma on blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz ważnego ubezpieczenia OC i badań technicznych pojazdu.

48- latek został zatrzymany. Teraz odpowie przed sądem.

źródło: KPP Hrubieszów

Poprzedni artykułPowiat zakończył drogowy megaprojekt za blisko 21 mln zł
Następny artykułBWA zaprasza na wystawę Mariana Kędry
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments