Podziękowania dla pracowników zamojskiej policji

0
3070

Z okazji Święta Służby Cywilnej pracownicy zamojskiej jednostki Policji odebrali z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu insp. Wiesława Pawluka wyróżnienia i podziękowania. Wyjątkowa uroczystość, bo obchodzona w 100 rocznicę utworzenia Policji Państwowej, odbyła się wczoraj w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dzień Służby Cywilnej obchodzony jest corocznie od 2000 roku 11 listopada. Wybór tej daty nie jest przypadkowy, bowiem 11 listopada 1918 roku Polska, po 123 latach zaborów, odbudowała swoje niepodległe struktury państwowości właśnie od administracji, a rozpoczęcie działalności przez służbę cywilną było pierwszym sygnałem, że Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja. Święto Służby Cywilnej od blisko 20 lat obchodzone jest, aby podkreślić znaczenie służby cywilnej i administracji państwowej.
68 159095 Podziękowania dla pracowników zamojskiej policji
Z okazji Święta Służby Cywilnej wczoraj w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu odbyła się uroczysta zbiórka. Uczestniczyła w niej kadra kierownicza zamojskiej komendy oraz pracownicy, którzy z poświęceniem i oddaniem każdego dnia wykonują swoje obowiązki na rzecz naszej jednostki. Chodź nie noszą mundurów i najczęściej nie zajmują eksponowanych stanowisk są bardzo ważną częścią naszej policyjnej społeczności, bez nich Policja nie mogłaby prawidłowo funkcjonować i realizować swoich ustawowych zadań.
68 159096 Podziękowania dla pracowników zamojskiej policji
W czasie uroczystości insp. Wiesław Pawluk Komendant Miejski Policji w Zamościu podziękował wszystkim pracownikom za ich zaangażowanie i poświęcenie. W imieniu własnym i kierownictwa zamojskiej jednostki wyraził słowa wdzięczności za codzienny trud, pogratulował wzorowej postawy i życzył zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a w pracy zawodowej wytrwałości, zadowolenia oraz sukcesów.
68 159097 Podziękowania dla pracowników zamojskiej policji
Głównym punktem zbiórki było wręczenie listów gratulacyjnych oraz nagród dla pracowników KMP w Zamościu. Za worową postawę wyróżnieni przez insp. Roberta Szewca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie zostali Pani Barbara Huk, Pani Anita Piwko, Pan Mariusz Pieńkosz oraz Pan Mariusz Pysiewicz. Za wzorową pracę otrzymali oni również nagrody przyznane przez Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Wyróżnienia w imieniu Komendanta Wojewódzkiego wręczył Komendant zamojskiej jednostki Policji. Insp. Wiesław Pawluk za sumienną pracę wykonywaną na rzecz naszej jednostki pamiątkowymi ryngrafami uhonorował 9 pracowników naszej jednostki. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Pani Ewa Harczuk, Pan Mirosław Nizioł, Pan Wiesław Płaza i Pan Janusz Szewczyk – pracownicy Wydziału Wspomagającego, jak również Pani Joanna Klimko i Pani Małgorzata Kita – pracujące w Wydziale Kryminalnym, Pan Andrzej Kula z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Pani Ewa Dzioch wykonująca obowiązki w Zespole Kadr i Szkolenia. Szczególną nagrodę – pamiątkowy album wydany z okazji 100. Rocznicy Powołania Polskiej Policji z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności od kierownictwa KMP w Zamościu otrzymali Pani Aneta Szlingiert oraz Pan Stanisław Dudek.
68 159098 Podziękowania dla pracowników zamojskiej policji
Podczas uroczystości wręczone zostały również kwiaty i pisemne podziękowania za rzetelną pracę. Na zakończenie Pan Komendant w imieniu kadry kierowniczej KMP w Zamościu pogratulował otrzymanych wyróżnień i nagród, wszystkim pracownikom naszej komendy życzył wytrwałości w codziennej pracy oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Źródło: KMP Zamość

 

 

Poprzedni artykułAWF Biała Podlaska – Padwą Zamość – Relacja
Następny artykułŻmudne utrwalanie w pamięci 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments