Zaśnięcie za kierownica i 3 osoby w szpitalu

0
4723

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym jak 24-letni kierujący saabem nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia ze skodą. Prawdopodobnie przyczyną niebezpiecznego manewru 24-latka było zaśnięcie za kierownicą. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj w m. Góra Grabowiec. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci kierujący pojazdem m. Saab 24-letni mieszkaniec gm. Grabowiec nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem m. Skoda, za kierownicą którego siedział 40-latek również z gm. Grabowiec. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było zaśniecie 24-latka za kierownicą.

Do szpitala zostali przewiezieni kierujący i pasażer jadący skodą oraz pasażerka pojazdu m. Saab. Jak się okazało po wykonanych w placówce służby zdrowia badaniach uczestnicy kolizji doznali jedynie niegroźnych potłuczeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na powstałe w nich uszkodzenia.

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.
D.K-B.

Źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułHetmanowcy Dzieciom.
Następny artykułBył po służbie i poczuł woń alkoholu….
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments