Ciężarówka Coca- Coli ruszy w trasę po Polsce. Czy zawita do Zamościa? Zdecydują o tym internauci

0
1958
Fot. archiwum NKZ

Świąteczna ciężarówka Coca- Coli to komercyjny zwiastun zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Konwój złożony z tradycyjnych czerwonych amerykańskich trucków wkrótce ruszy w trasę po całej Polsce. Do których miast zawita? Czy przybędzie do Zamościa? W tym roku decydują o tym internauci. 

Świąteczna trasa producenta popularnego napoju każdego roku cieszy się ogromym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych. Ciężarówka Coca-Coli z Mikołajem i mnóstwem atrakcji gościła już kilkakrotnie w Zamościu. Czy w tym roku znów zaparkuje na Rynku Wielkim? Wszystko zależy od internautów. W tym roku to oni ustalą trasę świątecznej ciężarówki. Na Facebooku trwa już głosowanie.

Jak zagłosować na Zamość?

Wystarczy w komentarzu pod postem opublikowanym na facebookowym profilu Coca-Coli wpisać hashtag z nazwą miasta (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji, a dwuczłonową nazwę miasta napisz łącznie). W naszym przypadku będzie to #zamosc. 10 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finałowego etapu, w którym internauci wybiorą 3 zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Coli!

Pierwszy etap trwa do 01.12.2019 r. do 23:59.

#Regulamin ➡️ www.CokeURL.com/Ciezarowka_CocaCola

 

Poprzedni artykułNajświeższe oferty pracy w Zamościu i regionie
Następny artykułCzołowe zderzenie z ciężarówką. 24- latek i 2 – letnia dziewczynka trafili do szpitala
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments