Kradła luksusowe kosmetyki

0
4853

Za kradzież kosmetyków z miejscowej drogerii odpowie 46-letnia mieszkanka Hrubieszowa. Kobieta została ujęta na gorącym uczynku, kiedy luksusowe produkty chowała do swojej torebki. Okazało się, że to już kolejna taka kradzież na jej koncie. Zarzut usłyszał także jej konkubent, który odpowie za paserstwo.

Na gorącym uczynku kradzieży kosmetyków z miejscowej drogerii wpadła 46 letnia mieszkanka Hrubieszowa. Kobieta zabrała z półek warte blisko 650 zł. luksusowe kosmetyki i schowała je do torebki. Jak ustalili policjanci, to nie jedyna taka kradzież na jej koncie. W minionym tygodniu z tego samego sklepu ukradła podobne produkty. Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Jej 47 letni konkubent usłyszał w tej sprawie zarzut paserstwa.

46 letnia mieszkanka Hrubieszowa wpadła na gorącym uczynku kradzieży kosmetyków podczas pobytu w jednej z miejscowych drogerii. Kobieta na początku przechadzała się pomiędzy regałami oglądając luksusowe produkty. Nie kupiła jednak niczego, a kosmetyki zaczęła wkładać do swojej torebki.

Takie zachowanie klientki nie uszło uwadze pracownikom sklepu, którzy ujęli ją na gorącym uczynku.  Kosmetyki, które chciała ukraść warte były 650 zł.
Hrubieszowscy policjanci ustalili również, że to nie jedyna taka kradzież  na jej koncie. W minionym tygodniu z tego samego sklepu 46 latka ukradła podobne artykuły o wartości ponad 750 zł.  Kobieta usłyszała już zarzuty, do których popełnienia się przyznała. W powyższej sprawie 47 letni konkubent kobiety usłyszał zarzut paserstwa. Teraz obydwoje odpowiedzą przed sądem, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

J.K.

Źródło: KMP Hrubieszów

Fot. poglądowa Pixabay

Poprzedni artykułOsiem par z Zamościa świętuje jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego.
Następny artykułGoście z Obwodu Rówieńskiego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments