Poparzeni Kawą Trzy wystąpią w Zamościu

0
678

Zamojski Dom Kultury zaprasza na andrzejkowy koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada (sobota) o godz. 19:00 w Zamojskim Domu Kultury.

Zespół powstał w 2005 roku. W skład grupy wchodzą pracownicy Radia RMF FM i Radia Zet.
Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”.

Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD,
Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal, „Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat.

Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal.
Muzykę komponują sami Poparzeni.

19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana „Zakochaj się we mnie”, a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule.
Obecnie zespół pracuje nad… musicalem – komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

Bilety na koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy w cenie 60 zł są do nabycia w kasie biletowej ZDK i online http://zdk.zamosc.pl/kup-bilet/

 

Poprzedni artykułZamojska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku drogowego.
Następny artykułPolicjanci pomogli mężczyźnie, który dostał ataku padaczki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments