Zamość: Powstał Klub Rozwoju Zawodowego

1
461

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu powołał Klub Rozwoju Zawodowego. Klub mieści się przy ul. Orlicz – Dreszera 36. Jego oficjalną inaugurację zaplanowano na 20 listopada 2019r.

Klub powstał w odpowiedzi na zmieniający się rynek pracy, na którym coraz częściej zaczyna brakować pracowników. Głównym więc zadaniem Klubu jest udzielanie wsparcia osobom, dotychczas biernym zawodowo do wejścia lub powrotu na rynek pracy.

-W ramach działalności Klubu oferujemy indywidualne i grupowe porady zawodowe, badanie kompetencji zawodowych, konsultacje doradcze dla bezrobotnych jak również dla osób niezarejestrowanych w Urzędzie – uczniów i ich rodziców, studentów, rolników, dla wszystkich którzy potrzebują ukierunkowania w rozwoju zawodowym. Do Klubu zapraszamy również aktywnych seniorów chcących pracować w niepełnym wymiarze czasu pracy. – informuje Marian Hawrylak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu

W otwarciu Klubu uczestniczyć będzie Pan Andrzej Wnuk Prezydent Miasta Zamość i Pan Stanisław Grześko Starosta Zamojski.

Poprzedni artykułBędą czujniki smogu na kolejnych zamojskich osiedlach
Następny artykułUczennice “Plastyka” laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu „Słowem Malowane – Julian Tuwim 2019”!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Politycy są na to za głupi

Napiszę wprost. Dopóki liczba ofert pracy na rynku będzie mniejsza niż liczba zarejestrowanych bezrobotnych, sytuacja się nie zmieni. Takie kluby może i coś tam pomogą, ale sytuacji nie zmienią. Trzeba nowych miejsc pracy i więcej ofert, drodzy mądrale!