Zamość: Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych strażaków [ZDJĘCIA]

0
993
Fot. Andrzej Szozda

8 listopada br., w kościele Miłosierdzia Bożego w Zamościu, już po raz kolejny, odbyło się nabożeństwo wypominkowe za zmarłych strażaków, po którym kapelan zamojskich strażaków ks. kan. Andrzej Chmaj wraz z ks. Ryszardem Ostaszem w tej intencji odprawili Mszę świętą. 

Na zakończenie uroczystości, serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji 92 urodzin złożono płk w st. spocz. Mieczysławowi Skibie, były też kwiaty i łzy wzruszenia. Cieszymy się, że jubilatowi dopisuje zdrowie i stara się zawsze być tam, gdzie strażacy akcentują swoja obecność.   

W uroczystościach wzięli udział funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Zamościu oraz reprezentacje strażaków z terenu gmin powiatu zamojskiego. Delegacji zamojskich strażaków przewodził st. bryg. Jacek Sobczyński komendant miejski PSP w Zamościu wraz z druhem Kazimierzem Mielnickim prezesem zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP. W modlitwie uczestniczyli Stanisław Grześko starosta zamojski, prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych ZOSP RP powiatu zamojskiego, komendanci gminni OSP, a także emerytowani strażacy zamojskiej jednostki.

 

 

 

Poprzedni artykułPowstaje lodowisko – czekacie na zimę?
Następny artykułWpływ alkoholu na nadciśnienie tętnicze
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments