Pijany 24- latek wjechał w dom

0
1487
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek, który mając prawie 1,5 promila alkoholu wjechał w dom. Jakby tego było mało, zaledwie cztery dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym o ponad 50 km/h.

We wtorek rano dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego, który najpierw spowodował kolizję z volkswagenem, następnie wjechał w budynek mieszkalny. 24-letni mieszkaniec gm. Ulhówek kierując fiatem, jechał ulicą 29 Listopada. Postanowił wyprzedzić dwa jadące przed nim samochody. Manewr ten zaczął tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Grota Roweckiego. Gdy kierujący VW włączył kierunkowskaz i skręcał w lewo, jadący fiatem uderzył w volkswagena i odbijając się od niego wjechał w budynek mieszkalny.

Na miejscu patrol ruchu drogowego zbadał stan trzeźwości kierującego fiatem i okazało się, że 24-latek wydmuchał 1,4 promila. Jakby tego było mało 4 dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym ponad 50 km/h. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Teraz kierujący fiatem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments