Tak zakończyli podróż Passatem

0
914

Dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 20 lat trafili do szpitala po tym, jak volkswagen, którym podróżowali w Guciowie uderzył w betonowy przepust. Obaj byli nietrzeźwi, badania wykazały w ich organizmach ok. 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował autem oraz wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku. Apelujemy o trzeźwość za kierownicą.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18:00 w Guciowie. Kierujący volkswagenem wjechał tam do przydrożnego rowu. Jak wstępnie ustalili policjanci w samochodzie podróżowali dwaj młodzi mężczyźni – 18-latek ze Zwierzyńca i 20-latek z gm. Zwierzyniec. Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych i własnych umiejętności, kierujący autem nagle stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i wjechał do przydrożnego rowu.

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że byli nietrzeźwi. 18-latek w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, prawie tyle samo miał jego 20-letni kolega. Jak się okazało młodzieńcy nie posiadali również uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci ustalają, który z mężczyzn w czasie wypadku kierował volkswagenem, wyjaśniają również szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o trzeźwość za kierownicą. Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla pasażerów, których przewozi oraz innych uczestników ruchu. Ponadto kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które można trafić do zakładu karnego nawet na 2 lata.

Źródło: KMP Zamość

68 157439 Tak zakończyli podróż Passatem

Poprzedni artykułKwesta 2019 – publikujemy podsumowanie i listę kwestujących! (zdjęcia)
Następny artykułMKS Padwa liderem ligi! Publikujemy podsumowanie dzisiejszego meczu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments