2,5 promila alkoholu i efekt łatwy do przewidzenia.

0
2247

50-letni mieszkaniec Łabuń, który w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu nagle wszedł na jezdnię wprost pod jadący pojazd m. Fiat. 31-letni kierujący autem próbował hamować, jednak nie zdołał ominąć pieszego. 50-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozsądek oraz ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło w czwartkowy wieczór w Łabuniach. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fiatem 31-letni mieszkaniec gm. Łabunie poruszał się od strony Tomaszowa Lubelskiego do Zamościa. Po tym jak wyminął jadący z przeciwka pojazd nagle przed sowim autem zobaczył pieszego. 31-latek podjął próbę hamowania jednak nie zdołał ominąć mężczyzny. 50-letni pieszy z gm. Łabunie z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Policjanci zbadali trzeźwość uczestników wypadku. Kierujący fiatem był trzeźwy, natomiast pieszy w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. W miejscu, gdzie 50-latek wszedł na jezdnie nie było przejścia dla pieszych.
Mundurowi wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o rozsądek oraz ostrożność na drodze. Bezpieczny pieszy to pieszy, który na drodze zachowuje się odpowiedzialnie i podejmuje decyzje, które nie narażają jego i innych uczestników ruchu na zagrożenia, którą mogą spowodować utratę zdrowia, a nawet życia.
68 157446 2,5 promila alkoholu i efekt łatwy do przewidzenia.
Poprzedni artykułMKS Padwa liderem ligi! Publikujemy podsumowanie dzisiejszego meczu.
Następny artykułZamość: Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski gośćmi Alchemii Kina!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments