Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość” [LAUREACI]

0
730
Fot. Magdalena Majer

W dniu 29 października 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej „Dzielmy się wiarą jak chlebem”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Biskup Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej ks. Marian Rojek.

Na scenie MDK zaprezentowało się 16 zespołów i 43 solistów w różnych kategoriach wiekowych. Jury w składzie: przewodnicząca – Pani Magdalena Stopa, członkowie –
Pan Marian Szewera i Ksiądz Piotr Spyra, po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Zespoły Kategoria I

I Miejsce – Zespół wokalny „Melodyjki” – Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego
w Werbkowicach, opiekun: P. Anna Czarnecka

II Miejsce – Zespół wokalny  „Dobroduszki” – Młodzieżowy Dom Kultury im.
K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: P. Paweł Kołodzejczyk

III Miejsce – Zespół wokalny „Jak zawsze” – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie, opiekun: P. Leszek Darmochwał

Wyróżnienie – Zespół wokalno – taneczny „Wiolinki” – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu, opiekun:  P. Anna Sawka

Wyróżnienie – Zespół wokalny  – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
w Zamościu, opiekun: P. Beata Korga

Wyróżnienie – Chór „Tęcza” – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu, opiekun: P. Iwona Migacz

Wyróżnienie – Zespół „4REBELS” – Mobilna Szkoła Muzyczna w Janowie Lubelskim, opiekun: P. Diana Krzemińska

Soliści Kategoria I

I Miejsce – Amelia Skóra – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu, opiekun: P. Małgorzata Bednarz

II Miejsce – Emilia Tabała – Tomaszowski Dom Kultury, opiekun:
P. Małgorzata Giska

III Miejsce – Julia Dziewa – Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Wierzchowiskach Drugich, opiekun: P. Anna Dziewa

Wyróżnienie – Karina Kowalska – VOICE & MUSIC, opiekun: P. Joanna Przekocińska

Soliści Kategoria II

I Miejsce – Zuzanna Zięba – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu, opiekun: P. Beata Korga

II Miejsce – Aleksandra Wójtowicz – Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich
w Tomaszowie Lubelskim, opiekun: P. Małgorzata Korzeniowska – Witt

III Miejsce – Daniela Mbas – Zamość, opiekun: P. Magdalena Mbas

Wyróżnienie – Gracjan Cybulski – Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w Zamościu, opiekun: Ks. Sławomir Korona

Wyróżnienie – Aleksandra Skrzypczuk – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubleskim, opiekun: P. Małgorzata Giska

Zespoły Kategoria II

I Miejsce – Młodzieżowy Zespół Wokalny – Tomaszowski Dom Kultury, opiekun:
P. Małgorzata Giska

II Miejsce – Zespół Wokalny „Iskierki” – Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, opiekun:
P. Renata Banach

III Miejsce – Duet Oliwia Adamczuk i Gabriela Koszel – Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza
w Grabowcu, opiekun: P. Karol Chilewicz

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments