Narkotyki ukrył pomiędzy zupkami w proszku

0
423
Fot. KPP Hrubieszów
GAIA

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Trzeszczanach ustalił, że 29-letni mieszkaniec gminy Uchanie posiada środki odurzające. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli marihuanę, która leżała pomiędzy zupkami w proszku oraz woreczek z amfetaminą. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzieki informacjom dzielnicowego z Posterunku Policji w Trzeszczanach policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Uchanie,który odpowie za posiadanie środków odurzających. Kiedy policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny okazało się, że w kuchni pomiędzy zupkami w proszku leży woreczek z marihuaną. Kiedy sprawdzili pozostałe pomieszczenia, w pufie stojącej w pokoju odnaleźli z kolei amfetaminę.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a nielegalny towar został zabezpieczony. Wczoraj 29-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz odpowie przed sądem. Za to przestępstwo według ustawy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments