Dzień Kariery Zawodowej w “Elektryku” [FOTORELACJA]

0
366
Fot. ZSP nr 3 w Zamościu

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu odbył się (22.10) Dzień Kariery Zawodowej, który doskonale wpisał się w obchody XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizowanego z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych pod hasłem „PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE…”.

W organizację szkolnego wydarzenia zaangażowali się szkolni doradcy zawodowi, pracownicy: ELKABEL, Castorama Zamość, Lumax, Ospel, Hager, Perspectiva-Solutions, Szkoła Jazdy – Dobra Szkoła, Wojskowa Komisja Uzupełnień w Zamościu jak i Przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy filia w Zamościu a także Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu. W trakcie prelekcji uczniowie zdobyli niezbędne informacje na temat poruszania się po rynku pracy, zapoznali się z ofertą zaproszonych gości, którzy przygotowali stoiska prezentujące swoje osiągnięcia.

Dzień Kariery Zawodowej w Elektryku to wydarzenie cykliczne. Każdego roku z inicjatywy Dyrekcji i nauczycieli organizowana jest taka uroczystość. Uczestniczą w niej uczniowie zarówno ZSP Nr 3 jak i innych zamojskich szkół.

Poprzedni artykuł„Kolorowe Sówki Słownikówki w Zamojskim Leksykonie dla Dzieci”
Następny artykułKupując tę książkę, wesprzesz odnowę zamojskiej nekropolii
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments