Zawodnik “Agrosu” wicemistrzem Świata !

0
438
Adam Gardzioła, zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Zamość na Mistrzostwach Świata Seniorów i Juniorów w Sumo w japońskiej Osace wywalczył srebrny medal. Fot. nadesłane

Adam Gardzioła, zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Zamość na Mistrzostwach Świata Seniorów i Juniorów w Sumo wywalczył srebrny medal. 

Tytuł wicemistrza Adamowi udało się zdobyć na zawodach, które zostały rozegrane w dniach 13.10.2019 r. w japońskiej Osace. 

Adam jest jednym z najlepszych zawodników naszego klubu, jest członkiem kadry narodowej zarówno w sumo jak i w zapasach. Sumoka jest wielokrotnym mistrzem Polski oraz Europy, a teraz przyszedł czas na podbój areny światowej. Adam Gardzioła swoim uporem i ciężką pracą osiągnął cel. Udział w Mistrzostwach Świata, to wielki sukces zawodnika, który obecnie trenuje w barwach Agrosu. Podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Sumo, Gardzioła wywalczył złoto, co dało mu przepustkę na wyjazd do Japonii, która jest kolebka sumo. Udział w Mistrzostwach Świata w Osace, to zaszczyt dla zawodnika. Tytuł Wicemistrza Świata, Adam Gardzioła wywalczył w kategorii wagowej do 100 kg. 

Adamowi oraz jego trenerowi Danielowi Chwastkowi gratulujemy !

[materiał nadesłany]

Poprzedni artykułKredytOK – miejsce pełne korzyści w Twoim mieście! 
Następny artykułDziś wzmożone kontrole policji na drogach. Trwa akcja “TRUCK & BUS”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments