Zamość: Ktoś zgubił bagaże i kurtkę

1
850
Fot. KM Policji w Zamościu
GAIA

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu na właściciela czekają bagaże i kurtka. Rzeczy te zostały odnalezione we wrześniu w jednym z bloków przy ul. Wyszyńskiego. Można je odebrać w siedzibie zamojskiej jednostki policji.

Bagaże zostały odnalezione w windzie jednego z bloków na zamojskim osiedlu przy ul. Wyszyńskiego. Na początku września pracownicy powiadomili mundurowych, że w czasie prac konserwacyjnych windy na jej dachu zauważyli walizkę, torbę podróżną oraz kurtkę. Bagaże – walizka na kółkach w kolorze niebieskim oraz zapinana na zamek torba na ramię, jak również leżąca przy nich bordowo – czarna kurtka z kapturem zostały przewiezione do komendy. Zguby do dzisiaj czekają na właściciela. – informuje Dorota Krukowska – Bubiło z KM Policji w Zamościu.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciu swoje bagaże i kurtkę proszeni są o kontakt z zamojską jednostką policji. Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 informację można uzyskać pod nr tel. 84 677-13-22. W powyższej sprawie można również kontaktować się z dzielnicowym sierż. szt. Tomaszem Gliwińskim tel. 84 677 12 67, 734 407 389.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawski

jak można zgubic bagaż na dachu windy?