List do mieszkańców ziemi zamojskiej

0
519

Szanowni Państwo, mieszkańcy Zamościa, Powiatu i Ziemi Zamojskiej!

Wierzę, że mieszkańcy Zamościa i Ziemi Zamojskiej oczekują od samorządowców i polityków tego, aby zajmowali się efektywna pracą, a nie kłótniami.

Nie ważne jaką reprezentują opcję polityczną i z jakiej listy starowali do Rady Miejskiej i Rady Powiatowej czy też do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Trzeba w końcu zakończyć wojnę polsko-polską. W życiu samorządowców i polityków potrzebny jest zdrowy rozsądek, umiejętność zawierania kompromisów i rozumienia potrzeb naszych mieszkańców.

Żeby było to możliwe w Sejmie powinni zasiadać posłowie dostrzegający nasze problemy,pełni empatii dla wszystkich,znani z zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Przykładem bardzo dobrej współpracy w naszym mieście i powiecie jest wspólna realizacja remontów dróg, gdzie zgodnie współdziałają samorządy miasta i powiatu.Zarówno w Radzie Miejskiej, Radzie Powiatowej  w Hrubieszowie i Radach poszczególnych Gmin są radni, którzy rozumieją potrzebę wzajemnego wspierania się w remontach dróg i innych przedsięwzięciach.Bo zgoda buduje.

Godne przedstawienia jest też współdziałanie Pani Starosty i Pani Burmistrz Miasta. Im i samorządom Zamojszczyzny może pomagać poseł z Hrubieszowa.Od Państwa głosu zależy czy tak się stanie.Wiele jeszcze zadań przed nami, wiele wyzwań i ciężkiej pracy.

Nikomu nie służy dobrze ideologia wojen,która zwykle prowadzi do konfliktów i podziałów obywateli.

W przekonaniu,że pora na tych,których charakteryzuje spokój,rozwaga,umiar i cierpliwość zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP.Jestem na liście Koalicji Obywatelskiej wśród której są ludzie,którzy przez ostatnie lata przyczynili się do budowy wielu dróg na Zamojszczyźnie w tym obwodnicy dla Hrubieszowa,Powiatu i przejeżdżających przez nią samochodów.
Bardzo proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją osobę.

Z wyrazami szacunku

Tomasz Wojciech Antoniuk

Lista nr 5 miejsce 8.

Finasowane przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni

 

Poprzedni artykułAkcja “Serce od serca”. W Nu- Med Zamość uszyją poduszki – serca dla kobiet po amputacji piersi
Następny artykułZDK zaprasza na „Jajo w sieci” – BEZPŁATNY spektakl edukacyjny dla dzieci
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments