Zamojski WORD nagrał spot edukacyjny [FILM]

0
395
Screenshot

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu rozpoczął kampanię edukacyjną pod hasłem “Na drodze nie jesteś sam!”. W jej ramach powstać ma cykl krótkich filmików edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pierwszy spot jest już gotowy.

Rozpoczynamy cykl krótkich filmów edukacyjnych poświęconych naszym codziennym czynnościom związanych z poruszaniem się pieszych, rowerzystów, pojazdów, przewożenia dzieci na rowerze czy osób w samochodzie. Będziemy informować o aktualnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem jak np. urządzenia transportu osobistego – hulajnogi elektryczne, jazda na suwak czy korytarz życia. – zapowiada Piotr Błażewicz, dyrektor zamojskiego WORD-u.

Pierwszy z cyklu spotów edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego powstał przy współpracy: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, Spółki PKP LHS,  I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu oraz oraz firmy Z.H.U Zamzłom Jadwiga Kot.

Możecie go obejrzeć poniżej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments