Poseł Marcin Duszek stworzył kolejny kampanijny utwór w rytmach disco polo [WIDEO]

0
1335

Disco-polo znają i lubią wszyscy. Nic więc dziwnego, że po tę formę przekazu sięgają także politycy. O Pośle Marcinie Duszku, który stworzył kolejny kampanijny utwór w rytmach disco, można śmiało powiedzieć, że stał się twórcą nowego gatunku w muzyce – polityko polo.

img 2043 Poseł Marcin Duszek stworzył kolejny kampanijny utwór w rytmach disco polo [WIDEO]

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Duszek na swoim oficjalnym kanale na YouTube udostępnił piosenkę pod tytułem „PoloDuszek”, promującą swoją kandydaturę w wyborach do Sejmu. Należy przypomnieć, że to nie pierwsza produkcja Posła drugiej kadencji. W maju, startując do Europarlamentu kandydat nagrał równie dynamiczną piosenkę disco pt. „Euroduszek”, która odbiła się echem we wszystkich polskich mediach i stała się oficjalnym euro-hitem.

Podobnie jak w przypadku „PoloDuszka” za produkcję teledysku odpowiada słynna w branży ekipa PNMedia, która pochodzi z rodzinnego miasta Posła – Międzyrzeca Podlaskiego. Za mikrofonem stanęła zaś znana wokalistka disco-polo Casandra, pochodząca z okolic Białej Podlaskiej.

– Do współpracy nad teledyskiem zaprosiłem lokalnych artystów, których chcę wspierać i promować. Z Elwirą i Przemkiem współpracuję nie od dziś, dlatego cieszę się, że zechcieli wziąć udział w klipie – powiedział Marcin Duszek.

Skąd pomysł na kolejny teledysk? – Piosenka to także przekaz do wyborców. Może trochę niestandardowy, ale niczym nie różni się od tego zwyczajnego. Schematy należy przełamywać. Teledysk ma zagrzewać nas do walki o zwycięstwo w nadchodzących wyborach oraz sprawić, że utarte ponure oblicze polityki, wywoła na twarzach słuchaczy uśmiech i zmotywuje ich do pójścia na wybory – powiedział Duszek.

Jak kontynuuje kandydat – przekaz klipu jest prosty. Postać rycerza, w którego sam się wciela, symbolizuje walkę z totalną opozycją, którą pokonuje, jako dzielny rycerz partii Prawo i Sprawiedliwość, walcząc m.in.: o podwyżkę płacy minimalnej, wsparcie służby zdrowia, placówek oświatowych, pełne dopłaty dla rolników oraz wyższe emerytury. Motyw z popularnej gry Tekken i sceny walki użyte w klipie niewątpliwie przyciągają uwagę młodych słuchaczy.

Teledysk pojawił się już w Telewizji Polskiej, Polsacie oraz stacji TVN. Czy Marcinowi Duszkowi -trójce na liście PiS, pójdzie śpiewająco? Przekonamy się już za 3 tygodnie!

[materiał nadesłany]

img 0672 Poseł Marcin Duszek stworzył kolejny kampanijny utwór w rytmach disco polo [WIDEO]

 

Poprzedni artykułJubileusz 100-lecia zamojskiego “Mechanika” [FOTORELACJA]
Następny artykułWypadek w Szczebrzeszynie. 30-latek w szpitalu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments