Zamość: Wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w kierującego motorowerem

2
535
Fot. KMP Zamość

Na ul. Ogrodowej 67-letnia kierująca skodą wymuszając pierwszeństwo przejazdu uderzyła w kierującego motorowerem. Po zderzeniu 45-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą jednośladu został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do znaków drogowych.

 

Mężczyzna został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Na szczęście okazało się, że nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ponawiają apel o ostrożność na drodze. Stosowanie się do znaków drogowych oraz obowiązujących przepisów zmniejszy ryzyko wystąpienia zdarzeń drogowych. Każdy uczestnik ruchu drogowego zobowiązany jest również do tego, aby na drodze podejmować przemyślane i bezpieczne decyzje.

źródło: KMP w Zamościu

 

Poprzedni artykułTo już pewne! Nauczyciele znów będą strajkować. Tym razem będzie to protest włoski
Następny artykułXX Wojewódzki Jesienny Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów już wkrótce w ZDK
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz

Co ta kobieta w wieku prawe 70 lat robiła za kierownica ? Ile jeszcze wypadków musi być z winny osób w podobnym wieku żeby coś z tym zrobili ?

Mariusz z sadowej

No pewnie 30o jechał tym skuterem dawcy jedni ja tyylko słyszę jak o 2 w nocy jerzdżą po obwodnicy łamią przepisy wnuczke mie budzą w średku nocy i prędkość lamiął kiedy w koncu policja sie za nich wezmie jeszxze zabijo jakąś biedno matke z dzieckiem na pasach co prawidlowi idzie a oni jadą 300 ja slysze jak jeżdrzą i mi wnuczke budzą