Zamość: Warsztaty “Bezpieczny Maluch” w szpitalu “papieskim”

0
689
Fot. Bezpieczny Maluch/Facebook

Już w najbliższy poniedziałek, 30 września (w godz.17:00 – 20:00) w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu odbędą się warsztaty dla rodziców małych dzieci i przyszłych rodziców pod nazwą “Bezpieczny Maluch”. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja.

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według naszego autorskiego programu. – informują organizatorzy – Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja: bezpiecznymaluch.pl

Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

 

Poprzedni artykułKolekcja marynistyczna Janiny Gąsiorowskiej w zasobach zamojskiej biblioteki
Następny artykułNiższy podatek – wyższa emerytura i renta
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments