Pilne! Zaginęła 42-latka. UDOSTĘPNIJ

2
2295
- reklama-

Policjanci z III komisariatu poszukują zaginionej Anety Boreczek. 42-latka w miniony piątek wyszła z domu do pracy i do tej pory nie wróciła do domu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że może przebywać na terenie pow. zamojskiego lub tomaszowskiego. Ktokolwiek widział zaginioną 42-latkę lub posiada informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z Policją.

Zaginiona to:

Aneta Boreczek
lat 42
zam. Lublin

Z ustaleń policjantów z III komisariatu wynika, że 42-letnia mieszkanka Lublina w miniony piątek w południe wyszła z domu celem udania się do pracy. Tam jednak się nie stawiła. Tego dnia nie powróciła też do domu. Jak ustalono, kobieta mogła wyjechać na Roztocze.  Z uwagi na obawę życia i zdrowia kobiety, policjanci prowadzą jej poszukiwania.

Rysopis zaginionej: szczupła budowa ciała, włosy jasny blond średniej długości.

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w kremową kurtkę do pasa, jasne dżinsy, różowe sportowe buty.

42-latka porusza się samochodem marki Toyota Corolla typu kombi koloru białego o nr rej. LU 6784G.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiona może przebywać na terenie pow. zamojskiego lub tomaszowskiego. Ktokolwiek widział zaginioną 42-latkę lub posiada informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr tel. (81) 535-58 -00, KMP w Zamościu (84) 677-14-17, KPP w Tomaszowie Lubelskim (84) 664-82-10, lub najbliższą jednostką Policji.

ŹRÓDŁO KMP Lublin

68 154915 Pilne! Zaginęła 42-latka. UDOSTĘPNIJ

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Prawdopodobnie widziałem ją wczoraj w Chelmie na deptaku, ul Lwowska. Mijałem ją blisko salonu Play…