Sponsorzy, samorządowcy, działacze, zawodnicy na konferencji Padwy Zamość (film i zdjęcia)

3
1091
GAIA

Za nami konferencja prasowa …

W obecności przedstawicieli mediów w Hotelu „Morandówka” miała miejsce konferencja prasowa Międzyszkolnego Klubu Sportowego Padwa Zamość. Spotkanie, w którym wzięli udział samorządowcy, sponsorzy, działacze, zawodnicy i trener naszego klubu, związane było z inauguracją sezonu 2019/2020 w pierwszej lidze piłki ręcznej. Przed rokiem byliśmy w tych rozgrywkach beniaminkiem, tym razem przystępujemy do rywalizacji jako zespół, z którym musi liczyć się każdy. Choć hasło promocyjne naszego pięknego Zamościa brzmi „Twierdza Otwarta”, to nikt z nas nie obrazi się, gdy dla rywali Padwy Zamość pozostanie w tym sezonie twierdzą niezdobytą.

W konferencji wzięli udział: Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Dyrektor Departamentu Gospodarki I Wspierania Przedsiębiorczości w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Krzysztof Gałaszkiewicz, Prezes Zarządu PKP LHS Zbigniew Tracichleb, Rektor PWSZ w Zamościu Andrzej Samborski, Wojciech Wierzański – Dyrektor do spraw zarządu i logistyki Castoramy; Wiceprezes MKS Padwa Zamość Sławomir Tór, zawodnicy Szymon Fugiel, Hubert Obydź, Piotr Gałaszkiewicz i trener Marcin Czerwonka.

Obecni na konferencji podkreślali, że Padwa Zamość jest już uznaną marką na sportowej mapie Polski, a atmosfera w hali OSiR nie ma sobie równych w skali pierwszoligowej rywalizacji.

Zapraszamy serdecznie na mecze żółto-czerwonych!
Już w najbliższą sobotę inauguracyjny mecz w Kielcach a tydzień później 28 września w hali OSIR pierwszy mecz domowy. Karnety już są dostępne.

Żródło: Padwa Zamość

Fot Nowy Kurier Zamojski

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
L11C

Przepraszam bardzo, jaką funkcję sprawuje w tej sprawie Pani, sfotografowana na tle drukarni Atylla – to jakiś sponsor czy działacz Padwy?. Pytam może nieco naiwnie ale to dlatego, że nie znam.

Tomasz Krywionek
Reply to  L11C

Pani Katarzyna m.in. prowadziła konferencję.

L11C

Dzięki za wyjaśnienie.