w ,

Sponsorzy, samorządowcy, działacze, zawodnicy na konferencji Padwy Zamość (film i zdjęcia)

- reklama-

Za nami konferencja prasowa …

W obecności przedstawicieli mediów w Hotelu „Morandówka” miała miejsce konferencja prasowa Międzyszkolnego Klubu Sportowego Padwa Zamość. Spotkanie, w którym wzięli udział samorządowcy, sponsorzy, działacze, zawodnicy i trener naszego klubu, związane było z inauguracją sezonu 2019/2020 w pierwszej lidze piłki ręcznej. Przed rokiem byliśmy w tych rozgrywkach beniaminkiem, tym razem przystępujemy do rywalizacji jako zespół, z którym musi liczyć się każdy. Choć hasło promocyjne naszego pięknego Zamościa brzmi „Twierdza Otwarta”, to nikt z nas nie obrazi się, gdy dla rywali Padwy Zamość pozostanie w tym sezonie twierdzą niezdobytą.

W konferencji wzięli udział: Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Dyrektor Departamentu Gospodarki I Wspierania Przedsiębiorczości w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Krzysztof Gałaszkiewicz, Prezes Zarządu PKP LHS Zbigniew Tracichleb, Rektor PWSZ w Zamościu Andrzej Samborski, Wojciech Wierzański – Dyrektor do spraw zarządu i logistyki Castoramy; Wiceprezes MKS Padwa Zamość Sławomir Tór, zawodnicy Szymon Fugiel, Hubert Obydź, Piotr Gałaszkiewicz i trener Marcin Czerwonka.

Obecni na konferencji podkreślali, że Padwa Zamość jest już uznaną marką na sportowej mapie Polski, a atmosfera w hali OSiR nie ma sobie równych w skali pierwszoligowej rywalizacji.

- reklama-

Zapraszamy serdecznie na mecze żółto-czerwonych!
Już w najbliższą sobotę inauguracyjny mecz w Kielcach a tydzień później 28 września w hali OSIR pierwszy mecz domowy. Karnety już są dostępne.

Żródło: Padwa Zamość

Fot Nowy Kurier Zamojski

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
L11C

Przepraszam bardzo, jaką funkcję sprawuje w tej sprawie Pani, sfotografowana na tle drukarni Atylla – to jakiś sponsor czy działacz Padwy?. Pytam może nieco naiwnie ale to dlatego, że nie znam.

Tomasz Krywionek
Reply to  L11C

Pani Katarzyna m.in. prowadziła konferencję.

L11C

Dzięki za wyjaśnienie.

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

mixer tap 413745 1280 Z ostatniej chwili! Bakterie coli w wodzie!

Z ostatniej chwili! Bakterie coli w wodzie!

daffodil 4026419 960 720 Zamość: Wspólne sadzenie cebulek żonkili

Zamość: Wspólne sadzenie cebulek żonkili