Wypadek z udziałem trzech aut

1
1329
KPP Biłgoraj

Biłgorajscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w okolicach miejscowości Płusy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, powodem zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania. 60 letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze W-835 w okolicach miejscowości Płusy. W kierunku Biłgoraja jechały trzy samochody m-ki Citroen, Renault i Opel. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania.

W wyniku zdarzenia 60 letni kierowca citroena, mieszkaniec Biłgoraja został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

48 letni kierowca opla, mieszkaniec gminy Cieszanów i kierowca osobowego renault z Warszawy nie odnieśli obrażeń. Droga prze kilka godzin była zablokowana, policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

źródło: KPP Biłgoraj

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Brak uwagi

Pytam się jak oni jeżdżą?! Jak ?! Widze że ostatnio dzień bez wypadku to dzień stracony…