„Operetkowa Petarda Przebojów” w ZDK-u. Ogłaszamy, kto zdobywa WEJŚCIÓWKI!

0
527
GAIA

Już 21 września 2019 r. o godzinie 18:00 w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się znakomity koncert operetkowy – „OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW”. Zaśpiewają czołowi artyści operetkowi młodego pokolenia w Polsce: Joanna Wojtaszewska (sopran) i Kamil Roch Karolczuk (tenor). Para operetkowa jest znana z swoich występów estradowych w Polsce i Europie ale również z radio i telewizji. Promują muzykę operetkową i chronią ją od zapomnienia.

NIESPODZIANKA!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy niespodziankę – cztery pojedyncze wejściówki na OPERETKOWĄ PETARDĘ PRZEBOJÓW. 

Aby zdobyć wejściówkę należało „polajkować” konkursowy post oraz udostępnić go PUBLICZNIE na swoim facebookowym profilu. Można było także oznaczyć osobę, którą chciałbyś/łabyś wybrać się na koncert. Zabawa trwała do wtorku, 17 września do godz. 11.00.

Ogłaszamy więc jej ZWYCIĘZCÓW!

Miło nam poinformować, że wejściówki otrzymują:

  • Pani Agnieszka Grela
  • Pan Artur Kowalczyk
  • Pan Aleksy Surma
  • Pan Marcin Waśniowski

Gratulujemy! Odbiór wejściówek w Zamojskim Domu Kultury (ul. Partyzantów 13)

 

OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający soliści baletu.

Bilety w cenie 60 zł dostępne w kasie Zamojskiego Domu Kultury Kup bilet>>> oraz online na www.kupbilecik.pl.

00116 petarda zamosc www 2019 06 03 www „Operetkowa Petarda Przebojów” w ZDK-u. Ogłaszamy, kto zdobywa WEJŚCIÓWKI!

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments