“A recipe for Leonard Cohen” – spektakl na podsumowanie 44. ZLT

0
402

Zamojski Dom Kultury zaprasza 28 września 2019 r. o godz. 18.00 na uroczystość podsumowania 44 Zamojskiego Lata Teatralnego. Zaproszenie jest wyrazem wdzięczności dla widzów za czujną obecność na festiwalu, dla partnerów za współdziałanie oraz sponsorów za wspaniałomyślność.

W programie: A recipe for Leonard Cohen (Przepis na Cohena) – spektakl Sceny InVitro z Lublina oraz spotkanie w dobrym teatralnym towarzystwie (po spektaklu).

Wydarzenie jest bezpłatne, zaproszenia będą do odebrania w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury od 20 września 2019 r.

Spektakl muzyczny A recipe for Leonard Cohen (Przepis na Cohena) Łukasza Witt-Michałowskiego opowiada o miejscu odosobnienia Leonarda Cohena i tajemniczych gościach, którzy przybywają tam, by się z nim zobaczyć.

W 1994 roku Leonard Cohen opuścił show business i cywilizacje, aby zaszyć się w klasztorze Zen na górze Mount Baldy w Kalifornii. Został mnichem Zen, przyjmując japońskie imię Jikan. Po spędzeniu 5 lat w klasztorze, porzucił go dla Kobiety.

podsumowanie 44 zlt

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments