Nieszczęśliwy wypadek przy pracy. Mężczyzna spadł z dachu.

0
1744
Fot. Policja Biłgoraj

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło na budowie w gminie Frampol. 38-letni mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac na budowie, szczególnie tych na wysokościach, a także o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12:30 w niewielkiej miejscowości w gminie Frampol. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy, wskutek którego 38 letni mężczyzna spadł z dachu.

Policjanci pracujący na zdarzenia wstępnie ustalili, że podczas ustawiania elementu dachu przy pomocy dźwigu, doszło do upadku tego elementu, który następnie uderzył w mur, na którym znajdował się 38-letni mieszkaniec gminy Zamość. Mężczyzna spadł z wysokości ponad 4 metrów na posadzkę. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany LPR do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku. Apelują przy tym o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu wszelkich prac na budowie szczególnie tych na wysokości. Pamiętajmy również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas prac polowych.

źródło: Policja Biłgoraj

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments