68-latka uderzyła dwóch motocyklistów (zdjęcia)

0
1106

Trzy osoby – dwaj kierujący jednośladami oraz pasażerka jednego z nich, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala po tym, jak 68-latka kierująca toyotą wymusiła pierwszeństwo przejazdu i uderzyła w motocykle. Kierujący biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Szczegółowy jego przebieg ustalają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Policjanci z zamojskiej komendy wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze powiatowej w m. Nawóz. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 68-letnia mieszkanka gm. Nielisz, która siedziała za kierownicą toyoty włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dwóm motocyklistom, którzy poruszali się jednośladami marki Suzuki oraz Honda.

W wyniku zderzenia się osobówki z motocyklami, 26-letni mieszkaniec Hrubieszowa – kierujący suzuki oraz 37-letni mieszkaniec gm. Mircze – kierowca hondy, jak również 24-letnia pasażerka jednego z motocykli doznali obrażeń wymagających hospitalizacji. Zostali przez załogę karetki pogotowia przewiezieni do szpitala.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało,zarówno  że kierująca toyotą, jak o kierowcy motocykli byli trzeźwi.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o zachowanie ostrożności na drodze oraz stosowanie w ruchu drogowym zasady ograniczonego zachowania.

Źródło: KMP Zamość

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments