Policjanci z Zamościa na podium

0
669
Fot. Policja Zamość

Sierż. Monika Mazur z zamojskiej komendy oraz st. sierż. Radosław Wasilewski z Komisariatu w Szczebrzeszynie zajęli pierwsze miejsca w Mistrzostwach Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB, które odbyły się w Janowie, w gm. Chełm. Zwyciężyli również w kategorii drużynowej.

W miniony weekend już po raz trzeci w Janowie k. Chełma odbyły się Mistrzostwa Policjantów garnizonu lubelskiego w kolarstwie górskim MTB. Malownicza trasa maratonu kresowego przebiegała przez lasy oraz otwarte przestrzenie, na których nie zabrakło pagórków i stromych podjazdów. Kolarze mieli do pokonania dystans ok. 30 kilometrów w półmaratonie. Wśród ponad 200 uczestników nie zabrakło również policjantów z Zamościa, którzy zaznaczyli swą obecność zdobywając najwyższe noty. 

Wśród startujących w wyścigach Pań jako pierwsza do mety dojechała policjantka z zamojskiej komendy sierż. Monika Mazur. Natomiast w kategorii mężczyzn po raz kolejny nie miał sobie równych st. sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie. Również klasyfikacji drużynowej funkcjonariusze z KMP w Zamościu zajęli najwyższe miejsce na podium.

Gratulujemy!

Źródło: Komenda Miejska Policji w Zamościu

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments