Obrabowali magazyn. Ukradli 500 kg cukru i inne produkty.

0
525
fot. KPP w Biłgoraju

Kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców Biłgoraja, którzy włamali się do jednego z magazynów na terenie miasta. Sprawcy ukradli 500 kg cukru i inne produkty. Policjanci odzyskali w całości utracone mienie. Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty w tej sprawie.

Do kradzieży z włamaniem doszło w połowie sierpnia. Trzech  mężczyzn postanowiło włamać się do budynku magazynu na terenie miasta. Sprawcy zniszczyli drzwi wejściowe, weszli do środka, skąd zabrali  około 500 kg cukru oraz inne produkty spożywcze.

Biłgorajscy kryminalni bardzo szybko namierzyli sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Biłgoraja w wieku 33-37 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani, a mienie zostało odzyskane prawie w całości. Wczoraj mężczyznom zostały przedstawione zarzuty.

33 i 37 latkowi za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast drugiemu 33-latkowi, który był już karany za podobne przestępstwa, w warunkach recydywy grozi nawet do 15 lat więzienia – informuje Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju

Jakby tego było mało, podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych okazało się, że  37-latek był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Biłgoraju

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments