GAIA

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zamościu zakończyło budowę drugiego budynku wielorodzinnego przy ul. Chłodnej 9 w Zamościu. W ramach inwestycji powstały 34 mieszkania o powierzchni ok. 50 m² każde.

Jak poinformowało Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zamościu – uroczyste otwarcie nowego budynku mieszkalnego przy ul. Chłodnej zaplanowano na czwartek, 22 sierpnia 2019 r.

Jest to już siódmy z kolei budynek wielorodzinny wybudowany przez TBS. Wcześniej spółka postawiła 5 bloków przy ul Lipskiej (łącznie 207 mieszkań) oraz jeden przy ul. Chłodnej. W nowym budynku znalazły się 34 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 1800 m2. Wykonawcą zadania, wyłonionym w przetargu, była firma: PR-BUD Robert Kycko z gm. Zamość.

Mieszkania oferowane przez TBS przeznaczone są do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych głównie młodych rodzin z dziećmi oraz osób zmieniających miejsce zamieszkania w związku z podjęciem pracy, które nie posiadają możliwości finansowych na zakup własnego lokalu, bądź zdolności kredytowej na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Najemcy będą musieli wnieść tzw. partycypację w wysokości 25 proc. kosztów inwestycji.

 

 

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
buhahaha

he he dobry zart 🙂 a ja się zastanawiam gdzie taki zolty budynek wybudowali, mysle i mysle i nic, patrze podpis a tu jakiś pixabay

Kkkk

Zdjęcie ilustracyjne

ppp

Widać nie umiecie czytać, że ul Chłodna… To na Karolówce jest.