Już w najbliższa niedzielę – 04.08.2019 od godz. 20:30 TVP2 pokaże kolejny letni koncert. Wystąpią wielkie gwiazdy polskie i zagraniczne. 

Prace przy przygotowaniach do koncertu idą pełną parą. Na Rynku Wielkim powstaje olbrzymia scena. Pierwsze próby oświetlenia były już w piątek (2.08.2019).

Transmisję na żywo zapewnią wozy transmisyjne stacji TVN (tak, TVN), które Telewizja Polska wynajęła do obsługi imprezy 😉 Transmisja wydarzenia już od 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD.

Próby poszczególnych wokalistów odbędą się w niedzielę ok. godz. 12.00 i ok. godz. 16.00.

Na Rynku Wielkim w Zamościu i przed telewizorami będzie można zobaczyć i usłyszeć takich wykonawców jak: Kombii, Bad Boys Blue, Margaret, Łobuzy, Liber & InoRos, Cliver, Łukasz Zagrobelny, Feel, Gromee & Lukas Meijer, Kasia Kowalska, Milano, Fanatic a także zespół Komodo.

Na profilach imprezy, na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP” miłośnicy trasy znajdą unikalne zakulisowe materiały związane z koncertem i wykonawcami – relacje z backstage’u, fragmenty prób, ciekawostki i zaproszenia Gwiazd! 

Koncert w Zamościu poprowadzą Iza Krzan i Rafał Brzozowski a relacje z backstage’u zaprezentują niezawodni: Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. 

Dodatkowo widzowie mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie umieszczając
w komentarzach pozdrowienia oraz zdjęcia i filmiki ze swoich wakacji. Najciekawsze z nich zostaną pokazane na antenie!

 

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Podatnik

Hahaha!!! To Kurwizji nie stać nawet na wozy transmisyjne? To gdzie te NASZE miliony które PiS wpompował w swoją tubę propagandową?

Mar
Reply to  Podatnik

Tak, zgadzam się, oraz żeby każdy kabel, wzmacniacz miał napisz “Sdiełano w Polsze”.

Mk

Jak zwykle czwartoligowi artyści w Zamościu .

Don

I wozy tvn źle się dzieje bardzo źle