GAIA

Kuba Nizio, utalentowany młody biłgorajski wokalista, startuje w programie „M1 TalentShow”. Aby Kuba dostał się do finału, potrzebuje Państwa głosów!

#M1TalentShow” to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności.

20 zgłoszeń z najwyższą ilością głosów zakwalifikuje się do imprezy finałowej w Krakowie, gdzie do wygrania jest 10 000 złotych. 

Głosować na Kubę można codziennie, do 18 sierpnia, z każdego urządzenia (laptop, telefon, komputer).

Wystarczy wejść na stronę www.m1talentshow.pl i odszukać film z nagraniem Kuby Nizio. Głosowanie jest szybkie, proste a przede wszystkim bezpłatne.
Najłatwiej wpisać w wyszukiwarkę „nizio” lub „kuba”

Jakub Nizio – jest wychowankiem  Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, członkiem  zespołu wokalno-instrumentalnego „Zawierucha” i  studio wokalnego „Kombinejszyn”.  Laureat wielu konkursów wokalnych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.  Stypendysta „Wymodeluj swoje marzenia 2018”, w bieżącym roku  uhonorowany nagrodą Burmistrza Miasta Biłgoraja za całokształt pracy artystycznej.

Kuba był uczestnikiem programu „Między Wisłą a Bugiem” w TVP3 Lublin, a także uczestnikiem w preselekcji do programu  „Mam talent”. Śpiewanie nie jest tylko jego pasją ale także rzeczywistością.  Po ukończeniu liceum pragnie kontynuować swoje muzyczne doznania aplikując na studia artystyczne na kierunku musical.  

Głosujemy! Warto wesprzeć młodego wokalistę! Każdy głos jest ważny!

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments