3 osiedlowe „Wędrujące Estrady” juz minęły. Zostały ostatnie dwa osiedla, na które zawędruje barwny korowód Zamojskiego Domu Kultury. Program jest bardzo bogaty. Zaplanowano spektakle oraz inscenizowane zabawy teatralne; strefy: zabawy dla dzieci, zdrowia i urody, rękodzieła, plenerowych przysmaków; malowanie twarzy; podwórko bajkowych przygód; rodzinny kącik muzyczny; warsztaty cyrkowe; gry i zabawy sportowe; punkty działań profilaktycznych; stoiska edukacyjne.

Pojawią się u nas między innymi: MKS Padwa Zamość, Kub Sportowy „ERKA”, Szkoła Muzyczna YAMAHA Zamość, DJ AXEL.

We wtorek 30 lipca, Estrada zagości na Osiedlu Kilińskiego. Na terenie osiedlowego placu zabaw zaplanowano mnóstwo atrakcji od godz. 16.00 do 21.00.

Dla najmłodszych mieszkańców zaplanowano widowisko „Kolorino”. To niezwykle barwny spektakl o tym jak powstają kolory, jak te kolory się mieszają, co to są barwy podstawowe, co to są barwy pochodne, z czym nam się te kolory kojarzą.

Po spektaklu DJ Axel rozkręci „Dyskotekę pod gwiazdami”.

W środę, 31 lipca, ostatnia w tym roku sąsiedzko-rodzinna „Wędrująca Estrada” odbędzie się na Osiedlu Planty, na terenach zielonych przy SP nr 10.

Oprócz gier, zabaw i ciekawych spotkań, odbędzie się rodziny, interaktywny spektakl pt. „Tata bez krawata”. Poruszony tu zostanie temat współczesnych czasów i zabieganych rodziców, którzy nie maja czasu dla własnych dzieci. Zatem…..warto być!

 

 

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments