Będą mandaty za wyznania miłosne na schodach

2
857

Rozpoczyna się czyszczenie schodów prowadzących do ratusza. Od środy (24.07.) schody będą zamknięte, a wejście do urzędu będzie możliwe przez Biuro Obsługi Interesanta lub od strony oficyny ratusza (od Rynku Solnego).  

Czyszczenie schodów z różnego rodzaju napisów typu „ Tu byłem” czy „Kocham Alę”,  wymaga użycia specjalnych środków chemicznych, więc korzystanie z głównego wejścia nie będzie możliwe.

Po wyczyszczeniu schodów, pracownicy monitoringu i funkcjonariusze Straży Miejskiej jeszcze uważniej będą przyglądać się temu, co dzieje się na schodach, a wszystkie zarejestrowane akty wandalizmu będą karane mandatem. Maksymalnie może on wynieść 500 złotych, a dodatkową karą może być również obciążenie wysokimi kosztami czyszczenia (naprawa szkody).

Urząd Miasta apeluje do turystów i mieszkańców Zamościa o szanowanie wspólnej własności, by odświeżone schody jak najdłużej zachowały swój piękny wygląd.

źródło: UM Zamość

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mpk

Nareszcie. Już 3 lata temu pisałam o tym, mówiłam osobie z RM i nic z tym się nie działo. Tak samo jak z pokrytym rdzą tablicami informacyjnymi. Np przy Bramie Lubelskiej.. Zarośnięte, krzywe chodniki.. Itp. Ogólny nielad w mieście.

Z Orzeszkowej

Sadze, ze chetnych na ‘mandat’ bedzie wiecej! To moze byc niewypal!!!