Dni Krasnobrodu już w ten weekend. Co w programie wydarzenia?

1
2102

Tegoroczne Dni Krasnobrodu rozpoczną się w piątek (19 lipca) i potrwają do niedzieli (21 lipca). Zawody wędkarskie, Przegląd Orkiestr Dętych, jarmark zdrowej żywności, koncerty gwiazd disco polo (wystąpią m.in. zespoły JORRGUS oraz POWER PLAY), stoiska gastronomiczne, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, dyskoteki pod gwiazdami – to tylko nieliczne z atrakcji które przygotowano. Do wspólnego świętowania zaprasza Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury.

Dni Krasnobrodu zainauguruje piątkowy wernisaż wystawy malarstwa Marka Rzeźniaka pt. „Metafizyka pejzażu” w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Początek godz. 18.00.

W sobotnim programie wydarzenia znalazły się Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Krasnobrodu, które odbędą się nad krasnobrodzkim zalewem. Zawody wystartują o godz 6 rano. Popołudniowa, festynowa część imprezy rozpocznie się o godz. 17.30 programem dla dzieci i będzie realizowana na terenie rekreacyjnym obok zalewu przy ulicy Partyzantów. Dalsza część to koncerty w wykonaniu zespołów „Yago”, „Energy Girls” oraz gwiazdy wieczoru – zespołu „JORRGUS”. Na koniec zaplanowano zabawę taneczną pod gołym niebem..

Niedzielne świętowanie w Krasnobrodzie rozpocznie tradycyjny Przegląd Orkiestr Dętych. Trzydziesta dziewiąta edycja tego wydarzenia odbędzie się pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego Stanisława Grześko. Orkiestry zbiorą się w na Placu Siekluckiego w centrum Krasnobrodu, a następnie przejdą teren przy ul. Partyzantów – miejsce przeglądu i tam wspólne odegrają dwa utwory”, a następnie będą koncertowały. Przegląd zakończy się wręczeniem dyplomów, pucharów i nagród. W tym roku, w ramach niedzielnego programu zaplanowano również Jarmark Krasnobrodzki, który tak jak i przegląd orkiestr rozpocznie się o godz. 14.00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Partyzantów. Zamiarem organizatorów jarmarku jest promowanie zdrowia i zdrowego trybu życia, a także lokalnych producentów zdrowej żywności, produktów lokalnych, rękodzieła i twórców ludowych. Zgłoszenia do udziału w jarmarku przyjmuje Krasnobrodzki Dom Kultury.

Niedzielny wieczór w Krasnobrodzie upłynie pod znakiem koncertów. Jako pierwszy wystąpi zespół „Krasnobrodzki Gospel”, następnie na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Zespół „POWER PLAY”, a po nim Zespół „Malibu”. Podobnie jak w sobotę niedzielny program zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Podczas imprezy będzie też stoisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zamościu z konkursami i poradami promującymi zdrowy tryb życia, pokazami i ćwiczeniami z wykorzystanie narko- i alkogogli, a także zjeżdżalnie dla dzieci, piknikowa gastronomia. W ramach Dni Krasnobrodu odbędzie się również “Festiwal Pierogów”, którego organizatorem jest Gościniec Celina. 

Dni Krasnobrodu organizowane są przy wsparciu partnerów, którymi są: Starostwo Powiatowe w Zamościu oraz Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie. Sponsorem głównym, tak jak i w ubiegłym roku jest firma NATIVIANA ROZTOCZE Sp. z o.o

22694 plakat a4 dni krasnobrodu Dni Krasnobrodu już w ten weekend. Co w programie wydarzenia?

 

Poprzedni artykułZamość: Z amfetaminą w środku nocy w zaparkowanym aucie
Następny artykułZaginiony Adam Samulak, widziany był przy ul. Kilińskiego
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fan

a mecz pilki błotnej? kiedys Krasnobrod z tego słynął