Jarmark Św. Kiliana 2019. Znamy już szczegółowy program trzydniowej imprezy

0
1751

Będą koncerty gwiazd, pokazy, wybory miss, atrakcje dla dzieci, a przede wszystkim – wielkie handlowanie. Znamy już szczegółowy program tegorocznego Jarmarku Św. Kiliana w Skierbieszowe. Trzydniowa impreza wystartuje w piątek, 5 lipca i potrwa do niedzieli, 7 lipca.

Na piątkowy wieczór zaplanowano m.in.: animacje dla dzieci, zabawę z DJ – em Peppo, koncert zespołu TEX. O godz. 22.00 wystąpi gwiazda wieczoru – NOWATOR, a godzinę później rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami.

Najwięcej atrakcji przygotowano na sobotę. W tym dniu odbędzie się m.in. turniej Old Boy Skierbieszów, spektakle w wykonaniu starszych i młodszych grup teatralnych z GOK, zaplanowano także występy wokalne oraz taneczne solistów z GOK, prezentację grupy karate ze Skierbieszowa oraz wybory Małej Miss. O godz. 19.00 na skierbieszowskiej scenie wystąpi zespół No Name, następnie zespół Yago. Zaś o 21.00 odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru – znanej i popularnej grupy KOMBI. O 22.30 wystartuje dyskoteka pod gwiazdami.

Sporo będzie działo się także w niedzielę. W tym dniu impreza rozpocznie się o godz. 15. Na początek na scenie wystąpią chóry i zespoły śpiewacze oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z GOK Skierbieszów. Na godzinę 17. zaplanowano koncert zespołu Ściana W, zaś o 18 występy Kabaretu z Konopii, tuż po nim na scenie pojawi się zespół Roxait. Gwiazdą wieczoru będzie “Babilon – Boney M. Cover”. Zwieńczeniem wieczoru będzie dyskoteka pod gwiazdami, która rozpocznie się o godz. 22.00.

Szczegółowy program znajdziecie na plakacie.

plakat skierbieszow 2019 Jarmark Św. Kiliana 2019. Znamy już szczegółowy program trzydniowej imprezy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments