Tyszowce: Wielki Finał Turnieju piłkarskiego EDPR Wind Cup i festyn rodzinny

0
542

W sobotę 15 czerwca w Tyszowcach od godz. 11:00 na stadionie sportowym przy ul. Partyzantów odbędą się turniej piłki nożnej EDPR Wind Cup oraz piknik rodzinny. Przed nami wielki finał zawodów, w których rywalizują drużyny ze szkół z powiatu tomaszowskiego.

Co roku 15. czerwca obchodzony jest na całym świecie Dzień Wiatru. To doskonała okazja do zwrócenia uwagi na wiatr jako źródło czystej, odnawialnej energii – także podczas wesołej zabawy. Do udziału w niej zaprasza EDP Renewables, inwestor farm wiatrowych na terenie powiatu tomaszowskiego, który przygotował z tej okazji moc darmowych atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. 

Najważniejszym punktem wspólnego świętowania będą piłkarskie rozgrywki o puchar Turnieju EDPR Wind Cup. Zmierzą się podczas nich reprezentacje ze szkół z gmin Tomaszów Lubelski, Jarczów oraz Tyszowce. Dzieci i młodzież, rywalizujące ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych, wybiegną na murawę od godziny 11, a do 16 poznamy zwycięzcę turnieju. Drużyny będą rywalizowały nie tylko o zwycięstwo, ale także np. w kategorii fair play. Całość uświetni zawodowy komentator, który zachęci kibiców do sportowego dopingu. 

To jednak nie jedyne piłkarskie emocje, jakie czekają tego dnia. Wydarzenie uświetni pokaz trików i zagrań piłkarskich, przygotowany przez Pawła ‘Ronnie’ Kwita – jednego z najbardziej doświadczonych football freestylerów w Polsce. 

Na dopingujących młodych piłkarzy czekać będzie strefa z leżakami, przewidziane są też gry i zabawy dla dzieci. Organizatorzy zaplanowali m.in. puszczanie latawców, pokazy baniek mydlanych, zabawy z balonami i piórkami oraz wiele innych atrakcji. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  

O EDP Renewables (EDPR)

EDP Renewables (Euronext: EDPR) to globalny lider sektora odnawialnych źródeł energii oraz czwarty pod względem wielkości producent energii wiatrowej na świecie. Posiadając odpowiedni poziom inwestycji, najwyższej jakości aktywa i jedne z największych na rynku zdolności produkcyjne, EDPR poddano w ostatnich latach ogromnemu rozwojowi. Firma obecnie działa na 14 międzynawowych rynkach (w Belgii, Brazylii, Kanadzie, Kolumbii, Francji, Grecji, Włoszech, Meksyku, Polsce i Portugalii, Rumunii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA). Energias de Portugal, S.A. („EDP”), największy udziałowiec EDPR, jest globalną firmą z branży energetycznej oraz liderem tworzenia wartości, innowacji i zrównoważenia. Od 11 lat EDP nieprzerwanie znajduje się na Indeksie Zrównoważonego Rozwoju Dow Jones. 

Więcej informacji znajduje się na www.edpr.com

materiał nadesłany

edpr post fb 640x960px pilkarski dzien wiatru 2019 06 05 01 Tyszowce: Wielki Finał Turnieju piłkarskiego EDPR Wind Cup i festyn rodzinny
plakat: organizatorzy
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments