Bułgarka handlowała podrobionymi ciuchami na giełdzie w Mokrem.

1
610
Fot. KM Policji w Zamościu

40-letnia ob. Bułgarii usłyszy zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Nielegalny towar oferowała do sprzedaży na giełdzie w m. Mokre. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli ponad 400 sztuk podrobionych koszulek, spodenek i bluz sportowych. Prawo własności przemysłowej za tego typu przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy w m. Mokre wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania wymierzone w nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi.

W czasie działań mundurowi na stoisku handlowym, na którym do sprzedaży oferowane były „markowe” ubrania zabezpieczyli ponad 400 sztuk spodenek, koszulek damskich i męskich oraz bluz sportowych, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych. – informuje Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy KM Policji w Zamościu

Nielegalny asortyment oferowała do sprzedaży 40-letnia obywatelka Bułgarii. Kobieta została zatrzymana i wraz z zabezpieczonym towarem przewieziona do komendy. Usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie miała prawa używać.

Prawo własności przemysłowej za tego typu przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KM Policji w Zamościu

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ja

No juz bez jaj… tyle lat sprzedają podrobioną odzież i jakos nikt nie mial problemu, teraz nagle się przebudzili.