Zamość: Wypadek motocykla. 19-letnia pasażerka jednośladu trafiła do szpitala (zdjęcia)

3
1194

Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 19-letnia pasażerka motocykla, po tym jak kierujący nim 23-latek nagle stracił panowanie nad maszyną i doprowadził do jej przewrócenia. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj ok. godziny 21.00 na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec Zamościa kierując motocyklem m. Yamaha wyjeżdżał z  ul. Sadowej. Będąc już na ul. Dzieci Zamojszczyzny w czasie zmiany pasa ruchu, nagle stracił panowanie nad motocyklem i doprowadził do jego przewrócenia.

Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 19-letnia pasażerka. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący motocyklem był trzeźwy.

Policjanci z zamojskiej komendy wyjaśniają szczegóły oraz okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

źródło: KM Policji w Zamościu

dsc 8889 Zamość: Wypadek motocykla. 19-letnia pasażerka jednośladu trafiła do szpitala (zdjęcia) dsc 8890 Zamość: Wypadek motocykla. 19-letnia pasażerka jednośladu trafiła do szpitala (zdjęcia) dsc 8891 Zamość: Wypadek motocykla. 19-letnia pasażerka jednośladu trafiła do szpitala (zdjęcia)

Poprzedni artykułOSiR zaprasza na rodzinny wypad rowerowy
Następny artykułLatem w Zamościu dzieci nie będą się nudzić. Znamy terminy i program imprez w ramach “Wędrującej Estrady”
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Widz

Hmm niech szybciej jeździ, jeżdzą mieszkam na ul. Sadowej to nie da się normalnie okna wieczorem otworzyć gdyż specjalnie jeżdzą po sadowej dzieci zamojszczyzny partyzantow czy pilsudzkiego i lubelskiej takie tzw kółeczko, często też najpierw jedzie samochód na obczajke potem motocykl max ile może a nastepnie kolejny samochód hmm tak jak w americe widze, a pod rosmanem na sadowej mają chwilowa pauze i dalej dawaj

Widz 2

Ty widz to masz nasrane widzę

Chuck Norris

Do widz. Ja to jeszcze widziałem że na obczajke jeszcze jedzie autobus MZK i dopiero jedno auto albo dwa ewentualnie 7 zależy jaki ruch, potem nagina motocykl i znowu parę aut i znowu podmiejski… Nie zauważyłeś że każdy z tych pojazdów może nie mieć ze sobą związku ale oczywiście fachowiec pierwsza klasa z ciebie i wiesz kto z kim i gdzie jeździ…